زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

اكثر زندانیان بروجرد محكومان مواد مخدر هستند

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:چهارشنبه 8 تیر 1390-03:09 بعد از ظهر

رئیس دادگستری شهرستان بروجرد گفت: هم اكنون یك هزارو 150 فرد مجرم در زندان بروجرد دوران محكومیت خود را سپری می‌كنند كه اغلب آنها مربوط به مواد مخدر هستند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری لرستان، حجت الاسلام محمد صادق اكبری اظهار داشت: مجرمان مربوط به موادمخدر بیشترین آمار زندانیان در بند شهرستان بروجرد را شامل می‌شوند.

وی یادآورشد: دیگر زندانیان این شهرستان مربوط به جرایم امنیت داخلی و خارجی، سارق، جرایم شخصی و اموال هستند.

رئیس دادگستری شهرستان بروجرد گفت: دستگاه قضایی سیاست‌های مختلفی را در زندان اعمال می‌كند و به تبعیت از آن زندان بروجرد نیز آن سیاست‌ها را اجرا میكند و از جمله آنها بحث بهداشت قضایی است.

وی ادامه داد: اجرای بهداشت قضایی از پیشگیری وقوع جرم عام‌تر است و دستگاه قضایی بروجرد همواره بر اجرای این سیاست تاكید داشته است.

حجت الاسلام اكبری افزود: دستگاه قضایی بروجرد در حد توان و قانون از وقوع جرم در جامعه پیشگیری می‌كند و تلاش دارد از تشكیل دعاوی واهی و بی اساس جلوگیری شود.

وی ادامه داد: برای اداره جامعه به مجازات زندان و حبس نیاز است و زندانبانی كاری سخت است زیرا كسانی كه آزادی آن‌ها برای جامعه مضر است و مردم از آنها متضرر می‌شوند نگهداری آنها در زندان سخت است.

منبع: خبرگزاری فارس
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
معمار
جمعه 10 تیر 1390 12:09 قبل از ظهر
خداوند متعال به این عزیزان شفایی حاصل كند راستی چرا شما در مقابل حرف های بی اساس نمایندگان بروجرد مبنی بر اختصاصی بودن فرودگاه واكنشی نشان نمی دهید
معمار
جمعه 10 تیر 1390 12:09 قبل از ظهر
خداوند متعال به این عزیزان شفایی حاصل كند راستی چرا شما در مقابل حرف های بی اساس نمایندگان بروجرد مبنی بر اختصاصی بودنش واكنشی نشان نمی دهید
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات