زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

تاكید رییس دادگستری بر راه اندازی اردوگاه ترك معتادان در بروجرد

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:دوشنبه 6 تیر 1390-02:54 بعد از ظهر

رئیس دادگستری شهرستان بروجرد خواستار راه اندازی اردوگاه ترک معتادین در این شهرستان شد.

محمد صادق اکبری در دیدار کارکنان دادگستری و دادسرای شهرستان بروجرد با امام جمعه اظهار داشت: رعایت بهداشت قضایی در پیشگیری از وقوع جرم تاثیر گذار است.

وی با تاکید بر سیاست دستگاه قضایی در این راستا افزود: همواره سعی دستگاه در حد توان و وسع خود پیشگیری از وقوع جرم و تشکیل دعوی و پرونده های واهی بوده است.

رئیس دادگستری بروجرد با اشاره به عملکرد دادگستری در سال گذشته و سه ماهه اول سالجاری، بیان داشت: در طول این مدت 48 هزار و689 پرونده تشکیل و به تعداد 48 هزار و 680 پرونده رسیدگی شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در مدت زمان یاد شده یک هزار و 729 اجراییه در بروجرد صادر شده که از این تعداد یک هزار و 619 فقره عملیاتی شده است.

اکبری گفت: همچنین در این مدت 128 هزار و930 پرونده در شوراهای حل اختلاف تشکیل شده که به 127 هزار و 957 پرونده رسیدگی شده است.

رئیس دادگستری بروجرد بیان داشت: در مدت زمان یاد شده تعداد 23 هزار و900 پرونده حقوقی در بروجرد مصالحه و 12 هزار و792 پرونده کیفری نیز با صلح و سازش مختومه شده است.

وی افزود: در حال حاضر یک هزار و 150 زندانی در زندانهای بروجرد نگهداری می شود که نگهداری این تعداد زندانی با گنجایش پایین زندان بسیار دشوار است.

اکبری همچنین با اشاره به سیاستهای قوه قضاییه برای سهولت در اجرای رسیدگی به پرونده ها عنوان کرد: کاهش زمان دادرسی به پرونده ها یکی از برنامه های ویژه این دستگاه است.

رئیس دادگستری بروجرد با بیان اینکه شهرستان بروجرد متاسفانه از مواد مخدر رنج می برد افزود: دستگاه قضایی با همه کسانی که در اشاعه این بلای خانمانسوز فعالیت می کنند از خرده فروشها تا قاچاقچیان حرفه ای برخورد جدی و قاطع دارد.

اکبریان تصریح کرد: همچنین باید نسبت به راه اندازی اردوگاه ترک معتادین در بروجرد اقدام شود.

منبع: خبرگزاری مهر
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic