زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

گوسفند چینی نخرید؛ توله سگ می زاید!

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:یکشنبه 14 فروردین 1390-07:50 بعد از ظهر

یک گوسفند در چین توله سگ بدنیا آورد.

به گزارش روزنامه الرای، کشاورز چینی که صاحب این حیوان است در این باره گفت: این حیون عجیب پوست پشمی دارد اما دهان، بینی، چشم، دم و کف پاهایش مانند سگ ها است. رفتار این حیوان شبیه رفتار توله سگ ها است.

دامپزشکان در این باره گفتند که محال است یک گوسفند سگ بدنیا بیاورد اما هر روز ده ها فرد کنجکاو به مزرعه کشاورز چینی می روند تا این حیوان عجیب را از نزدیک ببینند.

کشاورز چینی وقتی متوجه شده گوسفندش حیوان دورگه ای متشکل از گوسفند و سگ بدنیا آورده، شگفت زده شده است. او در آن لحظه ترسیده بود، چون در طول سال های کاری خود که در زمینه پرورش گوسفند فعالیت کرده با چنین موردی مواجه نشده بود. او باور نمی کرد که گوسفندش توله سگ بدنیا آورده است.


نوع مطلب : اخبار متنوع خارجی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
معمار
پنجشنبه 1 اردیبهشت 1390 05:22 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام ملایری های با فرهنگ و غیور ایران زمین یک خبر خوش که باعث شادمانی هر چه بیشتر این دیار می باشد دیار شهر باستانی (مل آگر)و همچنین دیار وکیل الرعایا کریم خان زند دیشب یکی از دوستان ما که عضوی از پیمانکاران طرح قطار ملایر می باشد گفت که تمام کارهای عمرانی مربوط به قطار ملایر و ایستگاه ملایر به پایان رسیده و بزرودی شاهد افتتاح این پروژه عظیم عمرانی می باشیم و همچنین از سنگ اندازی های همدانی های عزیز سخن گفتند همچنین چه تلاش های زیاد و پنهانی نموده اند که مثل همیشه مردمان عزیز ملایر را محروم تر از همیشه کنند و خط ریلی را با وقاهت تمام به سمت همدان کشیده اما با عنایت آقا امام زمان (عج) و همچنین دولت عدالت محور و مردمان هوشیار ملایر و نمایندگان عزیز این خیانت و طمع مسئولان همدان در نطفه خفه شد به یاری حق و با عنایت امام زمان(عج) و هوشیاری مردمان عزیز ملایر دیگر به هیچ مرکز نشین همدانی اجازه دست درازی به پروژه های عمرانی ملایر را نخواهیم داد و همچنین هیچ شهر دیگری را موفق باشید و سرفراز یا حق فی امان الله
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic