زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

گروه كارشناسی مكان احداث فرودگاه مشترك ولیعصر (عج) را بررسی می كند

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:دوشنبه 15 آذر 1389-03:54 بعد از ظهر

حسن ونایی نماینده ملایر در مجلس گفت: به دنبال اعتراض نمایندگان ملایر در خانه ملت در خصوص انتقال مكان احداث فرودگاه ولیعصر(عج)جلسه ای با حضور معاون پارلمانی وزیرراه و ترابری ، رییس شركت فرودگاه های كشور و مجمع نمایندگان استان همدان و لرستان تشكیل شد.  

نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: برای رفع این مشكل مقرر شد یك تیم كارشناسی بی طرف با حضور مجمع نمایندگان استان همدان و لرستان، معاون پارلمانی وزیرراه و ترابری و رییس فرودگاه های كشور از مناطق در نظر گرفته شده برای احداث فرودگاه حضرت'ولیعصر' بازدید كنند.
وی اضافه كرد: این تیم كارشناسی بعد از بازدید از این منطقه گزارش خود را در خصوص مكان مورد تایید برای احداث این فرودگاه به معاون پارلمانی وزیرراه و ترابری ارایه می دهد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت نتیجه بخش نبودن نتایج این نشست و چنانچه نتیجه این بازدید به انتقال فرودگاه به مكانی غیر از ملایر بیانجامد ناچار به استعفا هستیم.
عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآوری كرد: شركت فرودگاه های كشور بدون در نظر گرفتن مصوبات قبلی اقدام به انتقال محل احداث فرودگاه در (محلی كه از قبل مطرح نبوده) عمق خاك بروجرد كرده است.
گفتنی است 'حسن ونایی' و امین حسین رحیمی' نمایندگان مردم ملایر در خانه ملت هفته گذشته با ارسال نامه ای به رئیس جمهوری اعلام كرده بودند در صورت انتقال فرودگاه ولیعصر(عج) به بروجرد استعفا می دهند.
این دو نماینده در این نامه از مسوولان وزارت راه و ترابری خواستند كه عدالت را در این زمینه رعایت كرده و مردم ملایر را از داشتن این فرودگاه محروم نكنند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات