زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

محور ملایر ـ بروجرد در وضعیت هشدار است

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:سه شنبه 30 آبان 1391-05:22 بعد از ظهر

لزوم تقویت جاده ملایر - بروجرد برای دسترسی به فرودگاه ملایر

رئیس راه و شهرسازی شهرستان ملایر گفت: محور ملایر ـ بروجرد در حد هشدار قرار دارد و تبدیل این محور به بزرگراه و چهارخطه کردن آن از ضروریات است.

غلامحسین تقوی روز سه شنبه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه راهداری زمستانی در شهرستان ملایر گفت: پنج راهدارخانه در این حوزه فعالیت دارند که از 15 آذر ماه تا 15 فروردین ماه آماده‌باش هستند.

وی با اشاره به اهمیت راهداری ابراز داشت:‌ تعدادی از راه‌ها در شهرستان ملایر در حد هشدار هستند که از آن جمله می‌توان به محور ملایر ـ بروجرد از شهر سامن تا سه‌راهی بروجرد اشاره کرد.

تقوی با بیان اینکه محور ملایر ـ بروجرد اکنون جزو راه‌های اصلی است، یادآور شد: تبدیل این محور به بزرگراه و چهارخطه کردن آن از ضروریات است که مطالعات و کارهای اولیه آن انجام شده و اکنون در دفتر نظارت راهبردی رئیس جمهور برای اختصاص اعتبار مانده است.

وی ادامه داد: در صورت عدم توجه به این محور در سال‌های آینده با مشکل ترافیک و مسدود شدن راه روبرو خواهیم شد زیرا حجم ترافیک در این مسیر سنگین است و در زمستان‌ها به علت مسدود شدن گردنه زالیان در جاده توره به بروجرد بیشتر ترددها از مسیر استان همدان انجام می‌شود.

رئیس راه و شهرسازی شهرستان ملایر در پایان سخنانش با اشاره به اینکه محور ملایر ـ بروجرد راه ارتباطی جنوب استان همدان، شهرهای شمال کشور، زنجان و قزوین به جنوب است از مسئولان خواست نسبت به اختصاص اعتبار این پروژه توجه ویژه‌ای داشته باشند زیرا این محور دیگر جوابگو نبوده و در حد هشدار است.

این در حالی است كه در سالهای آینده با احداث فرودگاه ملایر در نزدیكی سه راهی ملایر و نهاوند و بروجرد حجم تردد در این مسیر افزایش نیز می یابد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات