زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

ملایر امسال مسیر توسعه صنعتی را به شتابی فزاینده طی می كند

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:دوشنبه 4 اردیبهشت 1391-09:18 قبل از ظهر

ملایر – رییس اداره صنایع و معادن ملایر گفت: این شهرستان با بهره گیری از منابع غنی معدنی و وجود شهرك ها و نواحی صنعتی، سال جدید مسیر توسعه صنعتی را با شتاب فزاینده تری طی می كند.

'داریوش صفاری' افزود: ملایر به عنوان یكی از شهرستان های صنعتی استان، دارای ظرفیت های ویژه ای در زمینه صنعت، راه آهن، راه های مواصلاتی مناسب و صنایع بزرگ است كه صنایع قطب های صنعتی اراك، ساوه و سایر استان ها نیز در ملایر وارد می شود.

وی با بیان اینكه نامگذاری امسال متفاوت با سال های گذشته است، اظهار داشت: در این راستا، تمامی عناصر جامعه از جمله دولت، مردم و تولیدكنندگان در تحقق شعار امسال سهیم هستند و سال شكوفایی تولید ملی خواهد بود.

صفاری تصریح كرد: در راستای تحقق شعار امسال و حمایت از تولید ملی، تولیدكنندگان باید به منظور ارتقای سطح كیفی محصولات خود، نهایت تلاش و همت خود را به كار گیرند.

وی اظهار داشت: به همین منظور، اگر كالاها و تولیدات داخلی از كیفیت لازم برخوردار نباشند، مردم نیز تمایلی برای خرید كالاها و محصولات نشان نمی دهند.

صفاری ادامه داد: این در حالیست كه دولت و سیستم بانكی نیز باید در تامین منابع مالی و ایجاد فضای مناسب كسب و كار اقدامات لازم را انجام دهند.

وی همچنین از وجود 278 فقره پروانه بهره برداری فعال و معتبر در شهرستان كه بیشتر آنها در گروه صنعتی محصولات كانی غیرفلزی، صنایع غذایی و آشامیدنی هستند، خبر داد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic