زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

"شارلاتانیزم خبری" علیه مردم مظلوم ملایر

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:شنبه 29 مرداد 1390-07:06 بعد از ظهر

خبر روزنامه جمهوری اسلامی به نقل از روابط عمومی بیمارستان غرضی ملایر درباره "بیرون آمدن زالو از گلوی یک مرد روستایی در ملایر" دستمایه ای شده است تا برخی سایت های باصطلاح خبری با پشت پا زدن به تمام اصول حرفه ای خبرنویسی و نیز اصول اخلاقی به جنگ نرم با مردم مظلوم ملایر بروند.

این سایتهای باصطلاح خبری که هیچ هنری در زمینه ایجاد جذابیت های خبری با تکیه بر اصول حرفه ای ندارند تنها راه ایجاد جذابیت کاذب را ابداع تیترهای دروغ و غیراخلاقی با تکیه بر اصول روزنامه نگاری زرد و مکتب اخلاقی شارلاتانیسم یافته اند.

در حالی که روزنامه وزین جمهوری اسلامی تیتر زده است: "از گلوی یك مرد روستایی در ملایر زالو بیرون آمد "، برخی از سایتهای باصطلاح خبری با استناد به خبر روزنامه جمهوری اسلامی اینگونه تیتر زده اند: "بیچاره ملایری ها: آب و زالو را با هم می خورند" ، آیا به نظر شما به این کار می توان لقبی بجز "شارلاتانیزم خبری" داد؟! در حالی که ملایر یکی از پیشرفته ترین و توسعه یافته ترین شهرهای غرب کشور است که تا حد مقبولی از استانداردهای زندگی برخوردار است، آیا وارد شدن یک زالو به گلوی یک فرد روستایی در یکی از روستاهای ملایر را می توان به "ملایری های بیچاره" نسبت داد؟ این کار را چه می توان نام گذاشت؟ 

در این شبهای عزیز قدر از درگاه خداوند بزرگ برای دبیران یا سردبیرانی که در این سایتها به زعم خودشان برای جذاب شدن تیتر اخبارشان مطلب دروغی را علیه مردم ملایر در بوق کرده اند، طلب اندکی وجدان و انصاف می کنیم. آمین

فهرست سایت های زرد پیرو مکتب شارلاتانیسم خبری علیه مردم مظلوم و بافرهنگ ملایر:

وبلاگستان محیط زیست

سایت آینده

سایت "ندای انقلاب" که البته نامی بی مسمی دارد!

سایت "آفتاب"

سایت "لمون پرس"
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
احسان
جمعه 23 دی 1390 09:12 بعد از ظهر
کلآ ملایری ها جز انسان نیستند چه از بز نگه داری کنی چه از ملایری
پاسخ سردبیر خبر : تو برو علفت رو بخور بعد بیا اینجا نشخوار کن یابو
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات