زاگرس نیوز اخبار حوزه زاگرس مركزی بخصوص حوزه شهرستان ملایر و نواحی پیرامونی را پوشش می دهد

انجمن بازرگانان جوان در ملایر تشکیل می شود

نویسنده :سردبیر خبر
تاریخ:یکشنبه 23 مرداد 1390-02:37 بعد از ظهر

سرپرست نمایندگی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ملایر از تشکیل انجمن بازرگانان جوان در این شهرستان خبر داد.
حسن بهرامی افزود: عموم جوانان می توانند علاوه بر عضویت در اتحادیه صادراتی و وارداتی که بزودی تشکیل می شود از اعضای فعال این انجمن نیز باشند.

وی خواستار عضویت فعال جوانان کارآفرین و تلاشگر شهرستان با این تشکل ها و دریافت کارت بازرگانی از سوی آنان شد.

وی اظهار داشت: جوانان از این طریق مسائل و مشکلات خود را به گوش مسئولان رسانده و برای صادرات و واردات کالا از اعزام هیئت تجاری به خارج از کشور مطلع و بهره مند می شوند.

بهرامی در ادامه بر خرید تولیدات استان همدان تاکید کرد و اظهار داشت: کارخانجات تولیدی استان همدان دارای برندهای معروف و مجوزهای رسمی پروانه ساخت، بهداشت و علامت استاندارد هستند و خرید این محصولات در رشد و توسعه صنعت و اشتغال استان تاثیرگذار است.

شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در همدان تشکیل شد

نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان همدان همچنین از ایجاد شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در همدان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به سال جهاد اقتصادی و پیشنهاد اتاق ایران، از ابتدای سال جلساتی با حضور وزرای مرتبط با اقتصاد و اتاق ایران تشکیل شد.

بهرامی ادامه داد: بحث عمده این گفتگو مربوط به اجرای ماده 28 قانون بودجه سال 90 مبنی بر تقسیط بدهی واحدهای تولیدی بود که بر این اساس، در مورد بدهی های گذشته واحدهای تولیدی، چنانچه وثیقه های کافی گرفته شده، نیاز به وثیقه های جدید نیست که این امر نیاز به همکاری مسئولان اجرایی به خصوص بانک ها دارد.

وی لازمه حضور پررنگ بخش خصوصی در جهاد اقتصادی را توجه ویژه و پیگیری اصل 44 قانون اساسی عنوان کرد و افزود: در این راستا باید رابطه دولت و بخش خصوصی به تقسیم کار عادلانه و منطقی تبدیل شود.

وی بیان داشت: هم اکنون همدلی و ارتباط خوبی بین فعالان اقتصادی، مجمع نمایندگان مجلس در استان و هیئت رئیسه اتاق ایران فراهم شده است.

هیئت تجاری بازرگانی همدان به کشور اوکراین اعزام می شوند

بهرامی در ادامه از اعزام هیئت تجاری بازرگانی در شهریور امسال به کشور اوکراین با همکاری سازمان بازرگانی و اتاق بازرگانی استان و حضور رئیس اتاق ایران در مهرماه سال جاری در استان همدان خبر داد.

وی همچنین به ضرر و زیان حذف ماده 103 تامین اجتماعی که موجب بروز خسارت های زیادی به واحدهای تولیدی شده، اشاره و خواستار اجرای ماده 80 برنامه پنجم شد.

منبع: خبرگزاری مهر
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات